תערוכה: מארג

אוצרת: רחל זיו  | אמניות: אורלי בן בסט, סיגל ישראל, מרגלית פרימו                   

09 בדצמבר 2019, 8:30 
הספרייה המרכזית ע"ש סוראסקי, מבואה 
ללא תשלום
מארג: מרגלית פרימו, סיגל ישראל, אורלי בן בסט

שלוש אמניות חברו לתערוכה משותפת, תחת השם "מארג", שם המבטא את סך היצירה האמנותית, הכוללת בתוכה שלל ביטויים, כמו: מישזר, מירקם, שילוב, מיטווה, מלאכת מחשבת ועוד.
 

אורלי בן בסט מציגה בתערוכה עבודות בשם "סיפורה של אישה", אותן היא מציירת בסריגת
​CROCHET KNITTING.
זוהי טכניקת סריגה, שאותה הביאה לתערוכה בשלל דמויות נשיות, מהמאות ה-20 וה-21. נשים ממדינות שונות וממוצאים אתניים מגוונים. המכנה המשותף ביניהן הוא היותן יוצאות דופן, עוצמתיות ופורצות גבולות. כל אחת בזמנה ובתחומה, כל אחת מהן נלחמה על זכותה להיות מי שהיא, ובעשותה כך סללה את הדרך לבאות אחריה.
 

מרגלית פרימו, ציירת, מציגה בתערוכה עבודות בטכניקות מעורבות  בשם "לא נחה ועפה..."
בעבודותיה יש שילוב אישי, מורכב, בלתי אמצעי ואינטואיטיבי של טכניקות: פיסות צילום (קולאג'), רישום בעפרונות, פנדה, פסטלים, אקריליק וחומרים נוספים. החיבורים והשילובים בפורמטים גדולים וקטנים, מאפשרים לה להשתמש בפיסות הצילום, כחלק מכתמי צבע,  וגם כחומרים משמעותיים, המהווים השראה לפיתוח ולשילוב ביצירותיה.

סיגל ישראל, בצילום תחת השם "צהוב".
מצלמת ועורכת את צילומיה, תחת נושאים המדברים אל לבה. בתערוכה, הצבע הצהוב הוא הנושא, המוביל את הצילומים. צילומיה באים ממקום רגשי עמוק. סיגל מצלמת טבע. נוהגת לצלם עם שחר, לטייל בחורשות וביערות, מקומות בהם ניתן לספר סיפור מרתק. "לעיתים, (אומרת סיגל) יש המתנה בחושך ובשקט הפנימי, לחכות לקרני השמש הראשונות".

 

אירוע פתיחת התערוכה יתקיים ביום חמישי, 5  בדצמבר בשעה 18:00

 

התערוכה תוצג בין התאריכים 3.12.19 - 29.12.19

הזמנה לתערוכה

 

​ניתן לבקר בתערוכה בימים:

 

א' - ה' בין השעות 8:30 - 20:00

ביום ו' בין השעות 8:30 - 12:30

 

הציבור מוזמן

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive